Aktualności

Data dodania: 2014-06-27

Akcja "Teraz Ty Podaj Łapę"

Podziękowanie Zarządu Komitetu Pomocy dla Zwierząt "Przystani Ocalenie" dla naszej firmy.

Nasza Pracownia wsparła akcję "Teraz Ty Podaj Łapę" oprawą prac oraz przekazaniem na rzecz aukcji rysunku Jerzego Panka.


Kraków, 6.06.2014

 

Szanowny Pan

Ryszard Lachman

Galeria Sztuki ATTIS

Podziękowanie

 

W imieniu naszym, jak i naszych podopiecznych dziękujemy za okazanie zaufania i Wielkiego Serca poprzez wsparcie naszej akcji "Teraz Ty Podaj Łapę", która odbyła się 6 czerwca 2014 roku w Piwnicy pod Baranami w Kraków.

To już 15 lat, odkąd jesteśmy razem – my i nasi podopieczni i Wy, drodzy Przyjaciele - Wolontariusze, Sponsorzy i Sympatycy.

Ten długi wspólny czas zaowocował możliwością uratowania wielu zwierząt, a mianowicie 210 koni, 20 krów, 6 osiołków, 16 kóz, 9 owiec, 6 świń, 2 tchórzofretek, ponad 100 kur niosek, kilkunastu królików, zajęcy, saren, papużek, gołębi i innych ptaków, kilkudziesięciu kotów i psów. One wszystkie zyskały dom, spokój, oazę bezpieczeństwa, a także najlepszą opiekę weterynaryjną i zwyczajną codzienność, czyli pożywienie i miłość. To miejsce nazwaliśmy "Przystanią Ocalenie".

Nie zrobilibyśmy tego bez Waszej pomocy i wsparcia. Tylko wiele serc bijących w ten sam sposób może zdziałać tak wiele dobra... Dobra, które przerosło nasze plany i oczekiwania.

Raz jeszcze dziękujemy i prosimy o pamięć.


Z poważaniem,

Zarząd Komitetu Pomocy dla Zwierząt oraz wszyscy nasi podopieczni, mieszkańcy Przystani Ocalenie.

powrót do listy aktualności